Готуємо разом!
Дата: 31.03.2026 12:40
Кількість переглядів: 41
Учні 5-х класів на кулінарному гуртку «Готуємо разом» готували ароматний персиковий пиріг. Було багато старання, командної роботи й радості від результату.
Смачно, тепло і по-домашньому!
https://www.facebook.com/share/v/1DDmYVNnvG/




