A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад Львівської обласної ради Навчально-реабілітаційний центр "Мрія"
Навчально-реабілітаційний центр «Мрія»

Із зернинки нове життя.

Дата: 25.11.2025 10:10
Кількість переглядів: 69

Ось і закінчується осінь, поступаючись першим подихам зими. Але, незважаючи на це, наша теплиця ще повна життя та активної роботи. Ми проводимо останні цьогоріч, але такі важливі осінні клопоти: збираємо зелень ароматної руколи, соковиту зелень цибулі та салату, запашного кропу, яку віддаємо на кухню для вітамінізації дитячого харчування.

Оскільки наші кімнатні рослини потребують тепла, ми заносимо їх в теплі шкільні приміщення, де вони зможуть комфортно перезимувати.

Також ми турбуємося про майбутній сезон: ретельно виполюємо останній бур'ян, розпушуємо ґрунт даючи йому можливість "заснути" та набратися сили до весни.

Підходить час прощання з осінніми роботами і настає час надії на нове відродження, яке обов'язково принесе весна!

ВІДЕО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень