Готуємо разом!
Дата: 25.11.2025 10:06
Кількість переглядів: 56
В рамках проекту кулінарного гуртка «Готуємо разом» учні 5-х класів занурилися у справжню атмосферу затишку та смаку. Цього разу ми готували слойки з яблуками — просту, але таку ароматну страву, яка підкорила всіх своїм теплим осіннім настроєм.
Такі заняття не лише навчають кулінарним навичкам, а й розвивають увагу, самостійність і впевненість у власних силах. Готуємо і смакуємо разом!




